Hotel Hermes ***

Hotel Hermes

X. Хермес се наоѓа на одлична локација, оддалечен на само неколку минути од центарот на Банско. Хотелот располага со паркинг,елегантно уредени соби,спа центар со сауна,парна бања,хидромасажна бања,фитнес,wi-fi,а хотелот нуди и бесплатен трансфер до ски лифтот. Љубезниот персонал и топлата атмосфера кои хотелот ги нуди,ќе допринесат дополнително за престојот да ви биде убав и незаборавен.

Период Услуга Услуга
10.01. - 13.01 3 ноќи ВВ 46 €
13.01. - 16.01 3 ноќи ВВ 46 €
16.01. - 19.01 3 ноќи ВВ 46 €
19.01. - 22.01 3 ноќи ВВ 46 €

Во цената е вклучено:
- 3 ноќи ВВ (ноќевање со појадок на шведска маса)
- турстичка такса

Попусти:
- Дете до 3.99 години - бесплатно
- Дете од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет плаќа 50%
- Дете над 12 години или трет возрасен, на дополнителен кревет плаќа 80%


НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2