Велигден 2018

Хотел Регнум 5*

Локација : 400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала. Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар.

 

Цени валидни за период на престој : 06.04-09.04.2018

Вид на сместување

2 НП

2 ПП

3 НП

3 ПП

4 НП

4 ПП

Едноспален апартман (2+2)

266 €

335 €

365 €

468 €

459 €

597 €

Едноспален апартман (2+2) со поглед кон планина

275 €

344 €

381 €

484 €

481 €

619 €

Двоспален  апартман (4+2)

461 €

599 €

627 €

834 €

785 €

1061 €

Двоспален  апартман (4+2) со

поглед кон планина

473 €

611 €

643 €

850 €

807 €

1083 €

Дополнителни услови :

Деца од 0-05.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 06-10.99 год. на доп.легло

36€

56€

54 €

84 €

72 €

112 €

Возрасен на доп.легло

110€

144€

165€

216€

220€

288€

 

Цените се во евра по собаза 2,3,4 ноќевања и вклучуваат :

- Ноќевање на база ноќевање со појадок и полупансион

- Велигденски ручек на 08.04

- Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес центар

- Паркинг, интернет

 

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € на ден

- Патничко осигурување

 

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2