Orbilux Aparthotel ***

Orbilux Aparthotel

Orbilux Aparthotel Bansko се наоѓа на 500 метри од ски гондолата во Банско, Бугарија. Хотелот Ви нуди на располагање затворен базен, спа центар,ресторан со зимска тераса и бесплатен бежичен интернет. Сите апартмани и студија се модерно опремени и имаат комплетно опремена кујна со кујнски прибор, фрижидер и трпезариски дел.

СЕЗОНА ЛЕТО 2017(01.04.2017-30.11.2017)

Вид на сместување Максимален капацитет Појадок - ВВ Полупансион - НВ
Студио 2 16 € 20 €
Еднокреветна соба 23 € 27 €
Едноспален апартман 2+2 18 € 22 €
Двоспален апартман 4+2 16 € 20 €
Возрасен на дополнителен кревет 70% од цената
Деца од 3 - 11,99 год. 50% од цената на редовен кревет
Деца до 2,99 год. бесплатно

Цената е по лице и вклучува:
- Ноќевање со појадок на база ВВ
- Појадок и вечера на база НВ
- Бесплатно користење на базен, фитнес, сауна, парна бања
- Ски гардеробер, превоз до Ски гондолата
- Бесплатен интернет

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2