Велигден 2018

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

Локација : 350 м од жичарницата. Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија . Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања.

Вид на сместување

Термин 01.04.2018 - 10.04.2018      

2 ноќевања /

Half board

3 ноќевања /

Half board

4 ноќевања /

Half board

Студио (2+1)

55€

80€

105€

Едноспален апартман (2+2)

60€

85€

110€

• Дете од 0-5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 25% попуст

 

Доплата за Велигденски ручек на 08.04.2018 (незадолжително):
-возрасен - 20€,
-дете од 5-11.99 год. - 10€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :
- 2, 3 или 4 ноќевања на база HALF BOARD (појадок и вечера) 
- Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
- Интернет во лоби

 

Во цените не е вклучено :
- патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

НАПОМЕНИ: 
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2