Hotel Perun Lodge 4*

Hotel Perun Lodge

Локација : 350 м од жичарницата. Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија . Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-12.01 23.12-28.12
13.01-19.01
20.01-03.02 01.12-22.12
05.03-20.04
Вид на сместување | Период на престој мин. 3 ноќ. 04.02-04.03.2018
Студио 2+1 62 € 35 € 33 € 34 € 28 €
Едноспален апартман 2+2 67 € 38 € 35 € 36 € 30 €
Јуниор сјуит 2+1 67 € 38 € 35 € 36 € 30 €
*БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

Цената е по лице и вклучува:
- Појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови :
- Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно
- Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден
- Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст
- Возрасен на дополнително легло во апартман - 30% попуст
- Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)
- Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2