HOTEL PERUN & PLATINUM CASINO BANSKO 4*

HOTEL PERUN & PLATINUM CASINO BANSKO 4*

Локација : 350 м од жичарницата По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина.

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 09.01-18.01.2018
04.02-31.03.2018
19.01-03.02.2018 22.12-28.12.2017
02.01-08.01.2018
Вид на сместување | Период на престој
Двокреветна соба - економи 2+1 31 € 38 € 46 €
Еднокреветна соба - економи 1 42 € 55 € 72 €
Двокреветна соба - без балкон 2+1 32 € 40 € 48 €
Еднокреветна соба - без балкон 1 44 € 58 € 74 €
Двокреветна соба - со балкон 2+1 35 € 42 € 50 €
Еднокреветна соба - со балкон 1 48 € 60 € 79 €
Јуниор сјуит 2+2 42 € 50 € 62 €

Цената е по лице и вклучува:
- Појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.

Дополнителни услови :
- Дете до 1.99 год. - бесплатно
- Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно
- Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
- Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст
- Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно
- Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст
- Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
- Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

НАПОМЕНИ:
- Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)
- За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ.
- Агенцијата поседува A лиценца со регистерски број 13-5233/2