Грција

Vila Mythos Калитеа, Грција

Комплетно нов објект со капацитет од 20-тина соби распоредени на 3 нивоа: приземје, прв и втор спрат. Секоја од собите е модерно уредена, со сопствена комплетно опремена мини кујна, телевизор со рамен екран, клима уред, тераса и купатило. Вила Митос на своите гости исто така им нуди и бесплатен безжичен интернет.

7 ноќи/превоз 50 € ПОВЕЌЕ

Vila Joana Калитеа, Грција

Вила Јоана се наоѓаат наспроти хотелот Maya Bay, оддалечени околу 300 метри од прекрасната песочна плажа во Калитеа. Објектот е нова градба и се состои од студија кои располагаат со комплетно опремена кујна, TВ, клима уред (се доплаќа), купатило и пространи тераси за уживање во летните вечери.

7 ноќи/превоз 69 € ПОВЕЌЕ

Hotel Kopsis Пефкохори, Грција

Лоциран на сама плажа во Пефкохори, хотелот Kopsis Beach е на само 10-минути пешачење до центарот на Пефкохори, каде има голем број ресторани и продавници.

од 55 € ПОВЕЌЕ

Vila Stavros Полихроно, Грција

Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани. Сите апартмани се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред .

7 ноќи/превоз 59 € ПОВЕЌЕ

Vila Agapi Полихроно, Грција

Вила Агапи се наоѓа не далеку од центарот на Полихроно и тоа на само 200 метри од прекрасната песочната плажа на Полихроно.

7 ноќи/превоз 59 € ПОВЕЌЕ

Vila Center Калитеа, Грција

Вила Центар се наоѓа во центарот на Калитеа, на самото шеталиште. Добрата локација на објектот овозможува брза достапност на гостите до плажа ( 200 метри) и до голем број супермаркети, продавници и ресторани.

7 ноќи/превоз69 € ПОВЕЌЕ